Rejestracja
Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Dotacja PUP, Urząd Pracy, LGD- wniosek, biznesplan, rozliczenie

9949
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Brak zdjęć.
Nie załączono wideo.
Osoba: Dominik
Miasto: Kraków / cała Polska
E-mail: kontakt@abilityprojekt.pl
Telefon: 793631762
   
dodano: 2017.03.24
ważne do: 2017.04.23
wyświetleń: 10

Szczegóły oferty:

Chcesz założyć własną firmę i zdobyć pieniądze na start do wysokości 20000 zł?

Podejmiemy się profesjonalnego przygotowania dokumentacji, niezbędnej do otrzymania dotacji na otwarcie/rozwój firmy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tym zakresie, jak również w realizacji i rozliczaniu projektów, finansowanych m.in. ze środków Unijnych. 
W ramach naszej propozycji otrzymasz: komplet dokumentów, przygotowanych zgodnie z wytycznymi Urzędu oraz Państwa preferencjami przygotowanie merytoryczne do rozmowy kwalifikacyjnej (większość PUP dodatkowo w ten sposób ocenia każdą aplikację) doradztwo w zakresie rozwoju, marketingu, zarządzania Państwa firmą. doradztwo i wsparcie w trakcie realizacji Państwa przedsięwzięcia pomoc w rozliczeniu dotacji

Co nas wyróżnia?: dedykowany biznesplan- przygotujemy go bez korzystania z gotowych wzorów, szablonów. Jego podstawą będą Twoje plany i zamierzenia; jasne warunki współpracy i szybki  termin realizacji- standardowo to dwa dni robocze, w razie potrzeby zlecenie możemy wykonać jednak szybciej;  nieodpłatne doradztwo w zakresie m.in. podatkowym oraz marketingowym;  wieloletnie doświadczenie w pracy w zakresie przygotowania wniosków, koordynacji projektów, zamówień publicznej, dzięki czemu doskonale znamy specyfikę działania Urzędów Pracy;  przygotowanie merytoryczne do wizyty w Urzędzie Pracy- we większości PUP jednym z elementów oceny wniosku jest rozmowa z Państwem, której celem jest zbadanie m.in. czy poradzą Państwo sobie z prowadzeniem własnego biznesu. Z własnego doświadczenia wiemy, że takie spotkanie wymaga odpowiedniego przygotowania.; gwarancja skuteczności- jeśli okaże się, że z przyczyn formalnych, leżących po naszej stronie wniosek nie przejdzie oceny formalnej, wówczas zwrócimy Państwu pieniądze.

Reklama
Zareklamuj się